Dołącz Do Nas Na Forum / Join Us On Board - Wystarczy kliknąć na poniższy baner

czwartek, 22 kwietnia 2010

Prezenty, pudełeczka


Chyba każdy lubi dostawać prezenty, równie miłe jest ich dawanie. Jednak wybieranie prezentów jest wbrew pozorom sporą sztuką, przekonał się o tym każdy, kto przynajmniej raz w roku staje przed problemem wyboru, co ofiarować danej osobie np. z okazji urodzin, imienin, Gwiazdki czy jubileuszu. Oczywiście najlepiej byłoby ofiarować coś, co zgadza się z zainteresowaniami i gustem danej osoby, po to przecież głównie dajemy prezenty, aby sprawić komuś przyjemność. Jednak często zdarzają się sytuacje, kiedy trzeba coś kupić osobie, której upodobań nie zna się zbyt dobrze. Wtedy warto wiedzieć, po pierwsze - czego należy na pewno się wystrzegać, bo mogłoby wprawić obdarowywaną osobę w zakłopotanie lub sprawić jej przykrość, a po drugie, kiedy już wyeliminuje się niewskazane podarki - co nadaje się na w miarę uniwersalny prezent.
Należy też pamiętać,że najpiękniejszy prezent traci urok jak nie jest ładnie zapakowany. Obecnie można dostać w sklepach ozdobne pudełeczka do pakowania prezentów lub możemy sami postarać się elegancko zapakować. Obowiązkowo prezent powinien byc zapakowany lub przewiązany wstążką zawiązaną w kokardę.
Są takie prezenty,że nie sposób ich zapakować ale można przewiązać wstążką., np cudnie wygląda samochód dawany w prezencie, przewiązany wstążką.

3 komentarze:

prawnik pisze...

Bardzo ładne

Anonimowy pisze...

Ostanie pudełeczko zamawiam dla siebie :) oraz zapraszamy do nas Uroda portal.

Anonimowy pisze...

Rzucam uśmiech jak kwiat ,
niech pachnie przyjaźnią...
Rzucam spojrzenie przez świat,
ciepłe i jasne-będzie raźniej!
I jeszcze słowo serdeczne,
http://www.angelnadziei.bloog.pl